شما در این بخش از سایت هستید : در رسانه ها در رسانه ها محمد گلریز: افتخار دارم بار دیگر در سالگرد امام (ره) بخوانم
 
 

محمد گلریز: افتخار دارم بار دیگر در سالگرد امام (ره) بخوانم

نامه الکترونیک چاپ PDF

«محمد گلریز» با اشاره به تنظیم مجدد دو اثرش به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (س) گفت: قطعات «ای همه دلدادگان» و «دریغا‌ای دریغا» از رسانه ملی پخش خواهد شد. «محمد گلریز» خواننده پیشکسوت کشور با اشاره به اجرای دو اثرجدید در سالگرد فوت امام خمینی اگفت: دو اثربه نام «ای همه دلدادگان» و «دریغا‌ای دریغا» در آستانه بیست‌و سومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) به سفارش اداره کل نغمات آیینی و رادیو مورد بازبینی دوباره قرار گرفت و با تنظیم جدید تولید شده است که در این مناسبت از رسانه ملی پخش می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بازبینی این آثار از یک ماه گذشته صورت گرفته است، گفت: قطعه «ای همه دلدادگان» با همکاری گروه کرال (گروه کر و تک‌خوان)، تنظیم احسان محمدی، آهنگسازی فریدون احتشامی و شعر حمید سبزواری به بهترین شکل اجرا و تنظیم شده است که از سوی اداره کل نغمات آیینی به صورت سی‌دی منتشر و در اختیار عموم قرار می‌گیرد.

این خواننده همچنین با اشاره به پایان مراحل ضبط سرودی درباره جانبازان افزود: یک سرود را برای روز جانباز که مصادف با سوم شعبان است آماده کرده‌ایم که این قطعه در حال و هوایی جدید آهنگسازی شده است و به نظر من جوانان و مخاطبان موسیقی ازآن لذت می‌برند.