شما در این بخش از سایت هستید : در رسانه ها در رسانه ها حمد گلریز در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد: در عالم هنر سعی کنیم برای ایران و مردم بخوانیم
 
 

حمد گلریز در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد: در عالم هنر سعی کنیم برای ایران و مردم بخوانیم

نامه الکترونیک چاپ PDF

محمد گلریز در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد:

در عالم هنر سعی کنیم برای ایران و مردم بخوانیم

«محمد گلریز» خواننده در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس،‌ از انتشار قطعه موسیقی «یاران خورشید» و «بسیارتر از ستارگان» با موضوع انتخابات خبر داد و گفت: ترانه یاران خورشید به سفارش مرکز موسیقی صدا و سیما با همکاری هادی آرزم با پرداختن به ماه محرم ساخته شده است و به فضای انتخابات نزدیک است.

وی افزود: مضمون این ترانه به این نکته اشاره می‌کند که در کارمان آزاده باشیم و برای خدا کار کنیم.

این خواننده پیشکسوت موسیقی یادآور شد: ترانه «بسیارتر از ستارگان» از دیگر کارهای من است که با شعر اسماعیل امینی و آهنگ داوود ورزیده  تولید شد و برای پخش از رسانه ملی آماده شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حاضر می‌شود برای کاندیدایی خاص قطعه‌ای تبلیغاتی بخواند،‌گفت: اساتید ما اینگونه توصیه کرده‌اند که در عالم هنر سعی کنیم برای ایران و مردم بخوانیم و سعی کنیم همه در این موضوع دخالت داشته باشند من فکر می‌کنم این درست باشد.

گلریز با توجه به دیگر آثارش گفت: ای وطن ترانه دیگری است که با شعر بیژن ارژن و آهنگسازی محمدعلی راغب تولید شده  است. امیدوارم این اثر که با موضوع انتخابات و وطن همراه است به زودی از سوی موسسه اوج منتشر شود.