شما در این بخش از سایت هستید : Home
 
 

ضرغامي: صداي گرم «گلريز» با تاريخ انقلاب اسلامي پيوند خورده است

نامه الکترونیک چاپ PDF

محمد گلریز و ضرغامی

رئيس سازمان صداوسيما امروز در مراسم قدرداني از سه دهه تلاش متعهدانه استاد محمد گلريز، از وي به عنوان هنرمند توانا و انقلابي كشور ياد كرد و گفت: اعتقاد، تواضع و اخلاص گلريز در كنار صداي زيبا و اجراي خوب، از وي چهره‌اي بي‌بديل در عرصه هنر خلق كرده است.

ضرغامي با اشاره به همراهي هميشگي اين هنرمند شاخص با مردم در جريانات مختلف انقلاب و دوران دفاع مقدس افزود: بودن با مردم و همدلي با آنها نشان از اعتقاد عميق اين هنرمند به مردم و باورهاي آنهاست و مصداق اين همدلي صادقانه اجراي سرودهاي ماندگار و خاطره انگيزي است كه هركدام در جايگاه خود از ويژگي و صلابت خاصي برخوردارند.
رئيس رسانه ملي در ادامه به تواضع و مردم‌داري گلريز اشاره كرد و گفت: همراهي هميشگي با مردم و توجه به خواست و اراده آنها رمز ماندگاري اين هنرمند است و خرسنديم كه امروز پس از سه دهه تلاش متعهدانه، گلريز خدمت به مردم را افتخار خود مي‌داند و اين يعني رمز ماندگاري گلريز در دل مردم.
بنابراين گزارش، در لوح تقدير رئيس سازمان صداوسيما به محمد گلريز آمده است:
هنرمند گرامي جناب آقاي محمد گلريز
ايام بشكوه، به يادماندني و خاطره ساز همه سه دهه گذشته باقي است. چون با هنر عجين شده است. شما خوانديد، تا ايران سرافراز، روزهاي خجسته و سپيد پيروزي را همواره ببيند. صداي سرشار از غرور، شكوه و هنرمندي شما در جان و ياد اين مردم قدرشناس، خواهد ماند.
محمد گلريز پس از دريافت لوح تقدير خود خطاب به حضار كه با شور و هيجان زياد وي را تشويق مي‌كردند، گفت: از خداوند متعال مي‌خواهم كه تا زنده‌ام توفيق و سعادت اين را داشته باشم كه براي انقلاب، اسلام، ايران و اهل بيت بخوانم.
در اين مراسم از ژاله علو نيز به خاطر بيش از 6 دهه فعاليت هنري در تلويزيون تئاتر و سينما و ناهيد تاج‌نيا گوينده پيشكسوت خبر قدرداني شد.
علو نيز در اين مراسم گفت: خوشحال و سرافرازم كه 62 سال در خدمت مردم كشور و هنر اين مردم بوده‌ام و ناهيد تاج‌نيا نيز با ابراز خرسندي گفت: فقط مي‌توانم بگويم اين اقدام شما خستگي 40 سال فعاليت مستمر خبري را از من دور كرد.