وب سایت شخصی محمد گلریزآواز گلریز در «صبح پیروزی۲»؛ مرد پیروزی سلیمانی + فیلم

محمد گلریز براساس ملودیِ قطعه‌ی خاطره‌انگیز «صبح پیروزی»، اثری خواند که موضوعش پیروزی جبهه‌ی مقاومت بر داعش است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، هم زمان با پیروزی رزمندگان جبهه‌ی مقاومت بر تروریست‌های داعش و عمل کردن سردار سلیمانی به وعده‌اش؛ محمد گلریز خواننده موسیقی ایرانی قطعه‌ی «صبح پیروزی 2» را خواند.

ادامه مطلب


ایرنا - خواننده سرودهای انقلابی: توجه به ولایت فقیه کمک زیادی به صلح و دوستی می کند

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا، محمد گلریز روز سه شنبه درنشست خبری نخستین جشنواره بین المللی صلح که با موضوع ورزش و هنر محور توسعه پایدار و مولد ماندگار در ایرنا برگزار شد، افزود: هنرمندان و ورزشکاران نیز می تواند به عنوان الگو نقش موثری در صلح و دوستی داشته باشند اما ابتدا باید این موضوع را از خودشان شروع کنند.

نخستین جشنواره بین المللی اسطوره های صلح از 22 تا 28 مهرماه جاری با حضور هنرمندان، نخبگان و ورزشکاران در تهران برگزار می شود.

ادامه مطلب


محمد گلريز در گفت وگو با ايران : موسيقي پاپ مي تواند با موسيقي هاي انقلابي تلفيق شود

«خجسته باد اين پيروزي» را اگر ريتميك بخوانيد حتماً خواننده انقلابي آن را به خاطر خواهيد آورد. محمد گلريز كه از روزهاي اول انقلاب تاكنون همواره به خلق آثار انقلابي و دفاع مقدسي پرداخته اين روزها كارهاي جديدي را ارائه كرده كه هنوز به پخش عمومي نرسيده اند اما مسلماً با ارائه آنها چون هميشه با اقبال عمومي مواجه خواهد شد.
گلريز كه دبيري جشنواره موسيقي مقاومت را بر عهده دارد درخصوص اين جشنواره به مي گويد: هنوز جلسات حضوري با مسئولان مربوطه در وزارت ارشاد تشكيل نشده و پيش بيني مي شود در بازه زماني هفته دفاع مقدس برگزار مي شود مگر اين كه تداخل با برنامه هاي ديگر تاريخ آن را جابه جا كند.
وي كه در روز هنر انقلاب اسلامي كه از سوي بسيج هنرمندان و معاونت هنري وزارت ارشاد برپا شده بود مورد تجليل قرار گرفته است از اوضاع و احوال اين روزهاي موسيقي انقلابي رضايت ندارد و از كمرنگ شدن تعداد كارهاي انقلابي مي گويد و اين كه كارهايي در حال انجام است و تلاش هايي از سوي سازمان هاي هنري صورت مي گيرد اما هنوز كم است.

ادامه مطلب


محمد گلریز به فارس خبر داد:جشنواره موسیقی مقاومت 23 مرداد آغاز به‌کار می‌کند

«محمد گلریز» خواننده و دبیر پنجمین جشنواره موسیقی مقاومت در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس، گفت: در این دوره از جشنواره که از 23 تا 26 مرداد ماه در تهران برگزار می‌شود، گروه‌های داخلی حضور خواهند داشت و کنسرت‌هایی را با موضوع مقاومت برگزار خواهند کرد.

وی یاد‌آور شد: تهران در نخستین روز این دوره از جشنواره 23 مردادماه میزبان موسیقی مقاومت خواهد شد و تا 26 مردادماه این جشنواره در سالن‌های تالار وحدت، رودکی و برج میلاد تهران ادامه خواهد یافت.

گلریز با اشاره به اینکه فراخوان این دوره از جشنواره اعلام شده است، تصریح کرد: مراکز استان‌های کشور می‌توانند با درخواست خود میزبان جشنواره موسیقی مقاومت شوند.

وی خاطرنشان کرد: بابک رضایی به عنوان دبیر اجرایی این دوره از جشنواره انتخاب شده است.